درباره ما

فروشگاه آلارم کالا

فروشگاه آلارم کالا زیر مجموعه شرکت ای ام الکترونیک میباشد، شرکت ای ام الکترونیک فعالیت خود را از اوایل سال 1392 در زمینه فروش و اجرای تجهیزات امنیتی و نظارتی (مداربسته) تصویری آغاز نمود.
ای ام الکترونیک با مشاوره دادن درباره سیستم های امنیتی و اطلاعات تخصصی سیستم ها بستری را مهیا کرد که در آن می توانید برای خرید و نصب دوربین جهت افزایش امنیت سازمان ها، شرکت، مغازه، منزل و … خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید.
آلارم کالا مرجعی هست برای نقد و بررسی و فروش اینترنتی دوربین های مداربسته با برند های معتبر از جمله هایک ویژن ، داهوا و … با گارانتی معتبر در ایران است.
همواره یکی از اولویت‌های فروشگاه آلارم کالا، ارائه محتوای فنی مورد نیاز به کاربران برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای مجموعه آلارم کالا بسیار مهم است که کاربران، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و امکان مقایسه انتخاب کنند. لذا آلارم کالا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند.
همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری فروشگاه آلارم کالا است.

محصول با کیفیت

رسالت فروشگاه آلارم کالا تهیه و توزیع کالاهای با کیفیت بالا و قیمت مرقوم به صرفه می باشد.

مشتری

بقای فروشگاه آلارم کالا به وجود مشتریانی هست که با رضایت کامل از خرید خود ما را در این راه یاری می کنند.

ارسال کالا

فروشگاه آلارم کالا تمام سعی خود را برای ارسال سریع کالا با کمترین هزینه و بهترین بسته بندی با بیشترین امنیت را برای شما فراهم میکند.

برترین ها را از ما بخواهید